Lattelecom affiliate-otra affiliates programma kurai es nesen pievienojos.Lattelecom affiliate programma ir viena no pirmajām partnerprogrammām Latvijā.Pievienoties var ikviens,kurš sasniedzis 18 gadus un dalībniekiem ir jābūt bankas kontam,lai saņemtu izmaksas.

Nopelni 10-50LVL komisijās.
Pieejamās valodas-Lv, Ru
Partnerprogrammas veids-samaksa par pārdoto pakalpojumu.
Minimālā izmaksa-100LsKā tad tas viss darbojas???

Nekas nav vienkāršāks. Lattelecom affiliate sistēmas priekšrocība ir lietojamības vienkāršība un precīzas apmeklējuma uzskaites metodikas. Process īsumā izskatās šādi:

  1. Tu reģistrējies Lattelecom Affiliate programmā un saņem unikālu affiliate linku (pieejami bilžu, flash vai citāda veida banneru, teksta linku, e-pasta šablonu un citos veidos)
  2. Izveido jaunu weblapu vai savā esošajā mājas lapā izvieto šo affiliate linku kopā ar informāciju par piedāvājumiem, vai nopērc banera vai teksta reklāmas vietu citos portālos, vai arī nosūti e-pastu
  3. Tavas lapas apmeklētājs vai e-pasta lasītājs noklikšķina Tavu affiliate linku ar unikālu affiliate identifikātoru tajā.
  4. Apmeklētāja IP adrese ir piefiksēta un cookie saglabāts viņa pārlūkprogrammā uzskaites vajadzībām.
  5. Apmeklētājs nokļūst www.lattelecom.lv iepazīstas ar piedāvājumiem un iespējams veic pieteikumu.
  6. Ja apmeklētājs piesaka pakalpojumu (tam nav jānotiek šī paša apmeklējuma laikā, jo šo apmeklētāju atcerēsimies vēl 30 dienas ar IP adreses un cookie palīdzību), tad šis pieteikums tiks reģistrēts pie Tava affiliate lietotāja.
  7. Tiks pārbaudīts šis pieteikums un apstiprināta komisijas izmaksa, ja pieteikuma rezultātā tiks ierīkots pakalpojums.
  8. Tu saņemsi komisijas izmaksu reizi mēnesī 30 dienu laikā no brīža, kad komisiju apjoms sasniegs minimālās izmaksas līmeni 100LVL (Vai lielāku, ja būsi norādijis citādi)


Ja arī tu gribi kļūt Lattelecom affiliates programmas dalībnieku,tad aizpildi zemāk doto formu un gaidi apstiprinājumu uz epastu.

Tabulā jaizpilda tikai ar tumšakiem burtiem prasītais.Lietotāja ID ir tevis paša izdomāta skaitļu kombinācija.


Personīgā informācija
Papildus informācija